НАТО виганяє вісім співробітників місії РФ

Північноатлантичний альянс (НАТО) вирішив вислати вісім співробітників місії Російської Федерації в Брюсселі через проведення Москвою ворожої діяльності.

NATO
НАТО Фото: shutterstock

Про це йдеться в заяві НАТО, переданій журналістам в Брюсселі, передає "Європейська правда".

Вказується, що країни НАТО ухвалили рішення про відкликання акредитацій восьми 8 членів російського представництва при НАТО, "які були неоголошеними офіцерами російської розвідки".

"Ми також можемо підтвердити, що ми скоротили до 10 кількість посад, які Російська Федерація може акредитувати при НАТО. Політика щодо Росії залишається послідовною. Ми посилили стримування і захист у відповідь на агресивні дії Росії, і в той же час ми залишаємося відкритими для конструктивного діалогу", - йдеться в заяві.

Як зазначила журналістка "Sky News" Дебора Гейнс, серед активності Росії, яку в НАТО визнали ворожою, фігурують "вбивства і шпигунство".

НАТО і Україна:

  • У США Зеленського запевнили, що підтримують вступ України до НАТО. На зустрічі з українським Президентом Володимиром Зеленським 31 серпня міністр оборони США Ллойд Остін також зазначив, що Пентагон робитиме все для поглиблення партнерства з Україною у сфері оборони та підтримує бажання України вступити в НАТО.
  • Парламентарі Євросоюзу закликають європейські країни визнавати європейські прагнення своїх країн-сусідів і відкидати політику Росії про поділ на сфери впливу, далі підтримувати демократичні перетворення в країнах "Східного партнерства" та посилювати співпрацю з ними.
  • США можуть передати Україні нові системи протитанкової оборони. Нові системи оборони, зокрема систему Iron Dome ("Залізний купол"), Україні можуть продати або передати.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини