Наталія Королевська: Соціальна рада Донеччини вимагає відновити соцзахист чорнобильців і ветеранів ВВВ

22.04.2021 20:33

20 квітня у Краматорську відбулося перше засідання Соціальної ради при Асоціації лідерів місцевого самоврядування Донецької області, в якому взяли участь керівники громадських організацій ветеранів, чорнобильців, мери міст і депутати місцевих рад, активні громадяни. Про це сьогодні, під час робочого візиту в Донецьку область, заявила народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Наталія Королевська, передає пресслужба партії.

Korolevska
Фото: zagittya.com.ua

"Наближається 35-та річниця аварії на Чорнобильській АЕС і свято 9 Травня, і головне питання, яке ми обговорювали - це, звичайно ж, соціальний захист чорнобильців та ветеранів ВВВ. Владою не прийнято жодного рішення, яке відновило б справедливість щодо цих категорій громадян, не виконуються рішення Конституційного суду, не індексуються виплати, а законні пільги і соціальні гарантії скорочуються з кожним роком", - зазначила народний депутат.

Як підкреслила Наталія Королевська, на засіданні Соціальної ради також обговорили святкування Дня Великої Перемоги в усіх містах Донеччини, проведення заходів, спрямованих на захист і підтримку фронтовиків, трудівників тилу, дітей війни.

"Влада, яка обіцяла дбати про людей, повинна нарешті згадати про тих героїв, які чесно виконали свій обов'язок перед Батьківщиною, як в роки Великої Вітчизняної війни, так і при ліквідації аварії на ЧАЕС, забезпечити їм гідну допомогу і підтримку", - зазначила політик.

Вона відмітила, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ зареєструвала всі необхідні законопроекти для цього.

"Ми будемо домагатися, щоб і чорнобильцям, і ветеранам, і дітям війни повернули всі пільги і виплати, підвищили прожитковий мінімум, проіндексували соціальну допомогу, забезпечили можливість лікуватися і проходити реабілітацію. Мало тільки на словах пам'ятати подвиг цих людей, потрібно зробити все, щоб забезпечити їм гідний рівень життя!" - резюмувала Наталія Королевська.

Для довідки:

  • Королевська Наталія Юріївна - проросійська політична та державна діячка, колишня міністерка соціальної політики України (2012—2014), лідер партії "Україна — вперед". Кандидат на виборах президента України 2014 року (зняла кандидатуру). Народний депутат V та VI скл. від БЮТ, голова Комітету ВРУ з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва (2007—2012), нардеп VIII скл. від Опозиційного блоку, член Комітету ВРУ з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення. Віце-президент Асоціації платників податків України.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини