Насвистів: заступник мера Вишгорода Свистун декларує квартири вартістю 9 гривень

20.06.2019 12:59

20 червня активісти "Стоп корупції" навідались із візитом до заступника голови міста Вишгород з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Свистуна, щоб запитати його щодо корупції в місті по допорогових закупівлях.

Правозахисники виявили у посадовця в декларації дивні розбіжності. Зокрема, маючи річну зарплатню в 386 тисяч, він задекларував 6 об’єктів нерухомості (квартири, будинок та офіс), а також 8 земельних ділянок.

Цікаво, що вартість деяких об’єктів, придбаних у 2005 році, становить 9 гривень (3 квартири площею кожна по 47,8 кв.м.). А дві земельних ділянки площею 243 та 887 кв. м були придбані за 16 та 58 гривень відповідно.

Ігор Свистун

В декларації також є сума в розмірі майже 1 млн 200 тисяч гривень, набута сином Ігоря Свистуна з невідомого джерела.
На питання активістів про походження статків, Ігор Свистун заявив, що це не їхня справа.

"Не вам у мене запитувати, де я беру гроші", – сказав він.

Ігор Свистун

Зазначимо, що в Вишгороді сьогодні планують відкрити місцевий відокремлений підрозділ ГО "Стоп корупції". Туди приїхали координатори проекту Роман Бочкала та Богдан Хмельницький, а також правозахисники й знімальна група.

Додамо, що по всій Україні вже функціонує понад 50 осередків – вони здійснюють громадський контроль за порядком на місцях, проводять власні розслідування, протидіють корупціонерам та взаємодіють із громадою та ЗМІ.

Читайте також: "Після "фатального кейсу Чванкіна" член ВККСУ Тарас Лукаш звільнився "за власним бажанням" – подробиці".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X