Нас «зливають» Кремлю та ФСБ: атовці поскаржилися в СБУ на «діджиталізацію»

08.10.2019 18:20

Персональні дані українців може отримати концерн із представництвом на території РФ. Так, компанія «INDUSTRIAL INNOVATION GROUP», якій можуть доручити виготовлення документів держзразка – це фактично «ребрендинг» скандального ЕДАПСу. Очолює підприємство міжнародний аферист Юрій Сидоренко. Про ці факти в СБУ повідомили учасники АТО та активісти ГО «Спільна варта».

Учасники АТО та активісти ГО «Спільна варта» звернулись до СБУ

«Хочемо звернути Вашу увагу на питання інформаційної безпеки нашої держави, адже група підприємств, які матимуть доступ до інформації, зокрема й з обмеженим доступом, це персональні дані громадян, інформація з державних реєстрів, документи суворої звітності тощо. Усе це може мати стратегічне значення, особливо у непростий період хакерських атак з боку держави-агресора та відкритої агресії на Сході України», – йдеться в документі.

Активісти побоюються хакерських атак з боку держави-агресора

Зазначимо, що «INDUSTRIAL INNOVATION GROUP» – це величезний концерн, який складається з групи підприємств, що пов’язані діловими зв’язками для досягнення загальних цілей. Однак також слід зауважити, що у підприємств, які входять до концерну IIG, є одна спільна особливість – фактичний власник (міжнародний злочинець) Юрій Сидоренко та його поплічники.

«Компанія IIG – це фактично ліквідований та скандально відомий російський концерн ЕДАПС (після не зовсім вдалого «ребрендингу»). Він не один рік здійснював свою діяльність на території України.

При цьому слід зауважити, що підприємство зареєстроване на території РФ та здійснювало свою діяльність там.

У 2014-му Юрій Сидоренко зареєстрував ТОВ "ЄДАПС" у Росії

Концерн став відомий своїми скандалами та корупційними схемами з керівною верхівкою нашої держави та багатомільярдними держзамовленнями.

Ми з’ясували, що усі корупційні схеми ЕДАПСу зводилися до завищення цін на надані послуги з виготовлення захисних елементів та документів суворої звітності, усе для отримання надприбутків, а доходи концерну за державними замовленнями становили щорічно більше ніж 8 млрд грн. З цього приводу свою думку висловив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який повідомив, що протягом 2010-2013рр. міністерством було переплачено 300 млн грн за виготовлення водійських посвідчень, а це лише мала частка усіх замовлень ЕДАПСу.

Рівень корупційних зв’язків ЕДАПСу виріс до нечуваних масштабів, що в результаті призвело до появи 453 видів вітчизняних документів суворої звітності з різними ступенями захисту. Це забезпечувало ЕДАПС постійними багатомільйонними державними замовленнями.
Ба більше, з урахуванням нинішнього складного періоду для України, зокрема у режимі війни на Донбасі, російської військової агресії на Сході України, останнє, що ми маємо зробити – це віддати наші персональні дані в руки проросійського бізнес-концерну», – зазначається у документі від ГО «Спільна варта».

Учасники АТО та ГО «Спільна варта» закликають представників усіх уповноважених органів державної влади, оборонного та правоохоронного сектору зважити на ситуацію, адже це є наша безпека.

Зауважимо, що багатьма політичними діячами (зокрема й лідером фракції «Слуга народу» Давидом Арахамією) вже було проголошено новий курс розвитку системи державного управління і так звану «діджиталізацію» (оцифрування) системи муніципального управління країно

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини