Нас іще більше: в Україні зростає команда потужної антикорупційної організації

21.09.2020 18:16

21 вересня всеукраїнська громадська організація «Стоп корупції» відкрила черговий осередок, цього разу в столиці. Відокремлений підрозділ у Шевченківському районі Києва став 77-м у нашій команді. Очолив районну команду антикорупціонерів Володимир Чеславський.

Oseredok
Урочисте відкриття 77-го осередка «Стоп корупції» Фото: СтопКор

«З командою «Стоп корупції» знайомий давно. Готовий доводити справами, як ми боремося з корупцією, із виявленнями нетерпимості до людей, які борються за права громади. Насправді головне завдання – це не просто боротися, а добиватися конструктивного діалогу, який би нам дозволяв рухатися вперед. Тільки в команді, тільки разом ми досягнемо високих результатів», – сказав під час урочистого відкриття пан Чеславський.

Cheslavskiy
Голова правління Ігор Бондарчук та Володимир Чеславський Фото: СтопКор

Координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала підкреслив, що така потужна діяльність організації стала можливою саме завдяки справжнім командам кожного з осередків.

«Є організації, які просто штучно створюють осередки на папері, які не представлені реальними людьми, реальними діями. Я дуже радий, що нашу організацію об’єднує справжня команда, що кожен осередок – це дійсно справжні правозахисники, справжні патріоти нашої держави», – зазначив Бочкала.

Bochkala
Роман Бочкала привітав Володимира Чеславського зі вступом в організацію Фото: СтопКор

До привітань новоутвореному осередку долучився також голова правління «Стоп корупції» Ігор Бондарчук. Він висловив впевненість у тому, що новий підрозділ посилить позиції організації у районі, побажав успіхів активістам та нагадав, що у «Стоп корупції» підтримку завжди мають усі осередки.

Володимир Чеславський розповів журналістам «СтопКору» про основні напрямки діяльності осередку на найближчий час. На сьогодні команда антикорупціонерів Шевченківського району працює над питаннями благоустрою міста, а також – над гострою проблемою нереагування влади на проблеми незахищених верств населення.

Окремо пан Чеславський наголосив на роботі активістів щодо висвітлення питань недосконалості процедури розподілу коштів громадського бюджету участі.

Нагадаємо, минулого тижня лави «Стоп корупції» поповнили одразу два осередки у Харківській області.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X