Народні депутати України “засвітились” у компанії з бізнесменом із “чорного списку” США (фото)

07.08.2019 14:27

Ліванського авіабізнесмена Родріга Мерхежа, який є власником низки українських авіакомпаній, зокрема й скандально відомої "Bravo Airways", помітили в компанії з депутатами ВР України 8-го та 9-го скликань.

Родріг Мерхеж (крайній зліва) у компанії українських нардепів Фото: прес-служба парламенту Лівану

На зустрічі, що проходила з 21 до 24 травня 2019 року, делегація депутатської групи ВР України з міжпарламентських зв'язків з Ліваном зустрілась і з авіабізнесменом. Цікаво, що його роль на даній зустрічі так і не була окреслена. Частина депутатської групи стверджує, що пан Мерхеж був представлений як перекладач. Інша ж частина переконує, що він брав участь в заході як авіабізнесмен і не виключено, що заради своїх бізнес-інтересів. Про це під час розслідування дізналась журналістка "СтопКору" Альона Середа.

На фото разом з паном Родрігом народний депутат України 8-го скликання Леонід Ємець, народний депутат України від ВО "Батьківщина" (№4 у списку) Сергій Соболєв, народний депутат Мустафа Джемілєв, Посол України в Ліванській Республіці Ігор Осташ.

Родріг Мерхеж вже 30 років мешкає в Україні

"Питання, чому Родріг Мерхеж, який входить до "чорного списку" санкцій США, був присутній на цій зустрічі та з якої сторони він був запрошений, залишається відкритим, адже з паном Мерхежем ми намагаємось поспілкуватися протягом тривалого періоду. Припускаємо, що наші запити та численні телефонні дзвінки просто залишаються проігноровані авіабізнесменом через небажання спілкуватися. Але судячи з того, що ні українські ЗМІ, ні ВР не повідомляли про цей візит, його, ймовірно, банально намагались приховати або й взагалі не знали про нього. І дякувати прес-службі ліванського парламенту, яка запостила їхнє спільне фото на своєму сайті", – розповіла журналістка.

Як повідомлялося раніше, Родріг Мерхеж – власник низки українських авіакомпаній, серед яких "Bravo Airways", яка входить до "чорного списку" Міністерства фінансів США, про що зазначено на сайті установи.

Одіозному бізнесмену також належать такі компанії як "Буковина", "Українські крила" та "UM Air", які, ймовірно, створені для того, щоб обійти санкції. На сайті останньої авіакомпанії Родріг Мерхеж записаний як власник.

Примітно також, що всі авіакомпанії у своєму арсеналі мають по два чи максимум по три літаки 90-х років випуску. Через застарілу техніку відомо про неодноразові затримки рейсів та проблеми з безпекою.

Читайте також: "Стало відомо, про що говорили Путін із Зеленським за версією Кремля".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини