Нардепи зі «Слуги народу» розповіли, кого призначили новими міністрами

Перезавантаження влади триває: Україна отримала нового голову уряду і ще 9 нових міністрів. Від кого українцям чекати реформ? І чи знають парламентарі, з ким їм тепер доведеться працювати? Христина Кришиха вирішила провести цікавий експеримент і запитала прямо в народних обранців у кулуарах Ради.

Коридором парламенту впевнено крокує нардеп Олександр Качура. Запевняє: знає в обличчя всіх нових міністрів. Та на розмову часу не має: поспішає у справах.

Його колега Олексій Мовчан зізнається, що познайомився: знайомий ще не з усіма урядовцями. На світлинах він упізнає міністра оборони Андрія Тарана, міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова та нового голову Мінрегіону Олексія Чернишова. А от міністра у справах ветеранів Сергія Бесараба – ні.

Нардеп Кирило Нестеренко впізнав міністра охорони здоров’я Іллю Ємця та міністра спорту Вадима Гутцайта, Олега Немчінова назвав Вадимом, а Олексія Резнікова взагалі сплутав із Ігорем Уманським.

Зате Ярослав Юрчишин Уманського знає, але не зміг згадати прізвище очільниці Мінсоцполітики Марини Лазебної.

Микола Тищенко запам'ятав усіх міністрів та закликав депутатів бути відповідальними

А от Микола Тищенко стверджує: всі міністри у нього записані десь у смартфоні, але назвати він поки нікого не може – не встиг запам’ятати. Пропонує підійти до нього через 5 хвилин: мабуть, розраховує вивчити всіх швиденько, як школяр перед контрольною. І справді, за 5 хвилин – пан Микола вже впізнає всіх міністрів. От що значить гарна пам’ять! Сподіваємось, інші парламентарі візьмуть із нього приклад.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини