Нардепи від “Слуги народу” не зрозуміли, чому Яценюк виступав на офіційному брифінгу членів уряду

23.05.2020 13:45

Нардепи від фракції "СН" просять прем'єр-міністра Шмигаля пояснити поїздку експрем'єр-міністра Арсенія Яценюка спільно з діючими міністрами в Чернівецьку область у четвер 21 травня.

Про це йдеться в повідомленні партії в соціальній мережі Facebook, передає "Головна" посилаючись на "Українські Новини".

"Народні обранці від партії "Слуга народу" направили депутатське звернення до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з приводу спільного візиту діючих міністрів уряду і експрем'єр-міністра Арсенія Яценюка в Чернівецьку область", – сказано в ньому.

Зазначається, що депутати дізналися зі ЗМІ, що 21 травня разом з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, міністром охорони здоров'я Максимом Степановим і міністром Кабміну Олегом Немчиновим Яценюк відвідував Чернівецьку область і, зокрема, брав участь у брифінгу.

Тому депутати просять Шмигаля надати інформацію про те, на якій правовій підставі Яценюк користувався службовим авіатранспортом МВС або будь-якого іншого міністерства або відомства, чи займає Яценюк будь-яку офіційну посаду в МВС або в іншому міністерстві або відомстві, що дає йому право виступати на офіційному брифінгу членів уряду, а також яка посадова особа дозволила допустити Яценюка до користування службовим авіатранспортом і чи здійснювалася будь-яка оплата за користування службовим авіатранспортом для приватної особи – Яценюка.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X