Нардепи прогнозують посилення карантину і новий виток «коронакризи» у жовтні

Україна б’є нові антирекорди захворюваності на коронавірусну інфекцію. Тож, попри те, що навчальний процес щойно розпочався, деякі школи вже закривають на карантин. Чи варто готуватися знову до дистанційного навчання, чи буде соціальна підтримка для батьків та чи відпустили нардепи своїх дітей до школи? Дізнавалась Любов Данча.

Син нардепа від ОПЗЖ Олександра Колтуновича цьогоріч став першачком. Але у школі, зі слів парламентаря, «бардак»: батьки та діти на лінійці без масок, порядку немає.

Також відправила до школи й дитсадку своїх дітей Наталя Королевська. Хоча теж нарікає на те, що у навчальних закладах не контролюють наявність у дітей захисних масок і рукавичок.

До другого класу пішла й дитина Інни Совсун з «Голосу». Пані Інна – свідома матуся: вона попередньо провела із сином бесіду про коронавірус та забезпечила його масками. Щоправда, багаторазовими – їх у родині нардепки просто перуть.

Троє школярів у сім’ї лідера фракції «Слуга народу» Давида Арахамії. Всі відвідують уроки з масками ті дезінфекторами. Натомість, деякі діти парламентарів залишились на дистанційному навчанні.

Така форма навчання є ефективною, стверджує Олександр Дубінський, однак виникає наступна проблема: що робити тим батькам, які працюють в офісі й не можуть доглядати за нащадками вдома? І ефект від цієї проблеми може сильно вдарити по економіці та рівню соціальної напруги в Україні вже у жовтні-листопаді цього року, переконаний політик.

SM_Posylennya_Karantina2
Нардеп прогнозує посилення карантину Фото: СтопКор

А от опозиціонер Ілля Кива назвав дистанційне навчання «ізоляцією дітей» від суспільства. Щоправда, навчальний процес у школах теж критикує – каже, що підручники «написані ідіотами».

Позатим, нардепи прогнозують: вже за місяць карантин може бути знову посилений. На думку Олександра Дубінського, Україна стоїть на порозі піку у 4-5 тисяч нових випадків захворювання на день. Однак нардеп не впевнений, що уряду Шмигаля вистачить політичної волі запровадити жорсткі обмеження. Тим більше, що реакція підприємців буде гостро негативною.

Опозиціонерка Королевська, своєю чергою, пропонує застрахувати вчителів та забезпечити їм додаткові виплати.

Тож, судячи з настроїв народних обранців, українцям таки варто готуватись до посилення карантину. Але коли це трапиться – покаже час.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини