Нардепи хочуть запровадити обов’язкову реєстрацію домашніх тварин

За хатніх улюбленців треба буде платити? У парламенті зареєстрований законопроєкт №3796, який розширює перелік тварин, що підлягають ідентифікації та реєстрації. Якщо зараз до такого переліку входять лише сільськогосподарські тварини, то під новий закон підпадають домашні, дикі та безпритульні тварини. Що думають про це самі народні обранці? Дізнавалась Любов Данча.

Представниця пропрезидентської фракції Юлія Овчинникова стверджує: перелік тварин, що підпадають під дію закону, визначається Кабміном.

Ще один «слуга народу» Микола Тищенко вважає, що новий закон переведе домашніх тварин із статусу «улюбленців» у членів родини, і не вбачає в цьому нічого поганого.

А от його колега Олександр Качура називає проєкт маячнею й абсурдом. На його думку, сама ідея обліку та ідентифікації тварин начебто непогана, але створення нових приватних компаній, які мають здійснювати ці види діяльності, – питання проблемне.

Sobachi_Skhemy2
Нардеп Качура вважає законопроєкт абсурдним Фото: СтопКор

Парламентар також згадав, що по сусідству з його товаришем у Козині мешкає прокурор, який завів собі домашнього лева.

Євген Брагар розповідає: має кішку Марту, взяв її у зоозахисниці через репост. Платну реєстрацію улюбленців називає «схематозом». Іван Шинкаренко додає: платити за кожну тварину 170 гривень – неправильно. Адже, до прикладу, хом’яка чи папугу майже неможливо чіпувати. Але собаки, на його думку, а особливо в мегаполісі обов’язково мають підпадати під облік.

На сьогодні є набагато серйозніші питання, ніж змушувати громадян реєструвати своїх улюбленців, наголошує представник «Європейської солідарності» Олег Синютка. Погоджується з ним і депутатка «Голосу» Юлія Клименко. За її словами, хоча від чинної влади можна очікувати чого завгодно, цього пленарного тижня «собаче» питання навряд чи буде винесене на голосування.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини