Нардепи готуються оприлюднити висновки розслідування корупції в українському футболі

Футбол – спорт номер один в Україні. Можливо, саме тому справа про розкрадання мільйонів бюджетних грошей, призначених для купівлі трави для майданчиків, набула такого розголосу.

Проте функціонери УАФ – досі на волі. Як просувається розслідування корупційних схем в українському футболі та над чим зараз працює парламентська слідча комісія – розповів член ТСК, депутат фракції «Слуга народу» Богдан Кицак.

За словами нардепа, парламентська комісія, термін роботи якої спливає наприкінці квітня, наразі доопрацьовує матеріалі у «справі Павелка» та виходить на фінішну пряму.

«З грудня ми провели декілька засідань, ми вислухали правоохоронні органи, які брали участь у розслідуванні нашої ТСК. Ми зараз опрацьовуємо матеріали для того, щоб зробити проміжні висновки та вже закінчити роботу нашої комісії, скласти прикінцеве резюме та відзвітувати у Верховній Раді», – зауважив парламентар.

Нардеп повідомив, що ТСК доопрацьовує проміжні висновки

Нагадаємо, спеціалізована антикорупційна прокуратура продовжила терміни розслідування справи проти голови Української асоціації футболу Андрія Павелка до серпня 2021 року.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини