Нардепом ще не став, а до кишені вкладників уже заліз – викриття корупційної схеми екс-депутата Скосаря

07.06.2019 15:13

Статками та кількістю квадратних метрів елітного житла українських можновладців сьогодні вже навряд чи кого здивуєш, але те, в який спосіб вони їх наживають – викликає справжній шок. У хитромудрих махінаціях залучені банки, державні реєстратори та приховані спільники шахраїв. Викриття цинічної схеми незаконного збагачення – в ексклюзивному розслідуванні Наталії Мальцевої. 

"СтопКор" уже розповідав про колишнього нардепа Ігоря Скосаря у своїх попередніх сюжетах. Нагадаємо, у декларації скандального екс-парламентаря немає ані авто, ані житла, ані бізнесу, проте пан Скосар має значні борги, які банк намагається стягнути з нього в судовому порядку.

Журналісти "СтопКору" тоді зацікавилися цілком логічним питанням: чи не намагається Ігор Скосар повернутися до лав народних обранців. Розслідувачі обіцяли розповісти, де саме ховає свої статки людина, яка навіть на купівлю мандата, за його ж зізнанням, гроші позичала.

Докладніше історія одіозного екс-нардепа викладена у матеріалі "Антропологія сучасного корупціонера, або Скосар, що косить".

Втім, коли розслідувачі "СтопКору" занурились вглиб цієї історії, то виявили схему, гідну справжнього детектива-блокбастера масштабів "11 друзів Оушена".

Розкішний маєток на вулиці Мічуріна на Печерських пагорбах столиці змінив багато власників. Спочатку цим надзвичайно великим і дорогим  будинком володіла така собі Вікторія Пилипчук. Потім будинок опиняється у власності вже відомого нам "героя" – Ігоря Скосаря, згодом у його дружини Юлії, але ж потім власницею знову стає… Вікторія Пилипчук.

Особа Вікторії Анатоліївни нас зацікавила, адже у реєстрі нерухомості вона справжній магнат. В неї є й будинки з басейнами, і з десяток квартир у Києві та області. І навіть зареєстрована вона у розкішному маєтку на Печерську – на вулиці Памви Беринди, 15. І хоча наразі у володінні Пилипчук тільки декілька будинків, за період з 2017 року через її руки пройшло понад 25 об’єктів нерухомості, переважно елітної.

Загадкова власниця елітних та не дуже об’єктів по всьому Києву та області, Вікторія Пилипчук, згідно з відкритим реєстром нерухомості, в ті чи інші часи володіла ними з поміткою "іпотека". Втім, це не вона брала квартири та маєтки в борг. Вона викуповувала проблемні кредити у банків і ставала власницею заставного майна за суттєво заниженою ціною.

І саме за цим ховається ціла схема, як вивести майно із застави, а ще – залишити банк та його вкладників ні з чим! І в цій схемі задіяні не лише державні реєстратори, але й інші шахраї-посередники та підставні особи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини