Нардепка від “Слуги народу” слухала пісню про “корабельну сосну” на засіданні Ради

02.07.2020 10:58

Народний депутат від партії "Слуга народу" Маргарита Шол під час засідання Верховної Ради слухала пісню про "робочу жінку" політичного карикатуриста і відеосатирика Богдана Процишина.

pisnya_sosna
Фото: "Букви"

Відповідну фотографію зняв в середу фотограф Букв.

Раніше на Facebook-сторінці "Процишин офіційний" з’явився пародійний ролик на відому пісню "Очарована, околдована", яку виконує політичний карикатурист і відеосатирик Богдан Процишин.

На відео він з гітарою виконує пісню для дівчини, яка в білому халаті лежить на дивані спиною до камери. Варто відзначити, що зі спини дівчина нагадує народного депутата Ірину Аллахвердієву.

"Зачарована, зачарована, 300 зустрічей за тиждень,"провела"… Суб’єктивно, ту мач тюнінгована, об’єктивно – робоча жінка … І сосна, ти моя корабельна", – співається в пісні.

Нагадаємо, тиждень тому в Миколаєві Олександр Корнієнко і Давид Арахамія  вирішили поговорити про зовнішність колег по фракції, і не помітили включені мікрофони. Пізніше народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Аллахвердієва повідомила, що соратники по партії поклялися, що на брифінгу в Миколаєві не говорили нічого з опублікованого в ЗМІ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини