Нардепка розповіла, скільки українців отримають безкоштовну вакцину від COVID-19

30.12.2020 13:37

Нардепка, голова підкомітету з питань видатків держбюджету Леся Забуранна повідомила, що закладені в бюджеті 2,6 мільярда на купівлю вакцини та 8 млн доз від COVAX дозволять безкоштовно вакцинуватися від коронавірусу до десяти мільйонів людей, передає УНІАН.

vakcina korona
Фото: РБК-Україна

Вона вважає, що також потрібно дати можливість забезпеченим людям самостійно купити вакцину.

"Законтрактовано 2,6 мільярда гривень на закупівлю вакцини. Буде передано безкоштовно 8 мільйонів доз. Давайте дивитись на це справедливо. Середня вартість вакцини складатиме близько півтори тисячі гривень. Якщо порахувати: 2,6 мільярда плюс вісім мільйонів доз (по дві дози на одну людину) дозволить охопити до десяти мільйонів людей", - зазначила нардеп.

Вона розповіла, що вакцина приблизно коштуватиме 1400 гривень.

"Але водночас є люди, які заробляють гроші, і можуть цю вакцину собі придбати. Я думаю, що в цьому контексті при вартості вакцини в 1400 гривень ми повинні забезпечити тих людей, які цього дійсно потребують – це ризикові категорії людей та люди з низьким рівнем доходу. А люди, які працюють і отримують пристойну заробітну плату, думаю, що у змозі самостійно купити вакцину", - сказала Забуранна.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, народний депутат Михайло Радуцький заявив, що держава повністю профінансує безкоштовну вакцинацію населення від COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини