Нардепка Ольга Стефанишина прийшла до ВР в образі школярки (відео)

14.07.2020 11:46

Кросівки, спідничка та рожева яскрава футболка – у такому вигляді з’явилася народна депутатка Ольга Стефанишина у стінах Верховної Ради. Цей образ більше нагадує шкільний костюм, що є недоречним у стінах парламенту. Таку думку висловила експерт з етикету Наталія Адаменко у коментарі журналістці «СтопКору» Христині Кришисі.

Olga Stefanishina
Фото: скріншот

«Якщо школярка виховується у хорошій сім‘ї та вчиться у хорошій школі, так її також би не пустили. Футболка не має заправлятися у спідницю, має бути пасок. Щодо кросівок – вона прийшла на пробіжку чи думати про майбутнє країни? У кросівках це неможливо. Вбрання має бути доречним», – зазначила Адаменко.

За тиждень спостережень за депутатами журналістка «СтопКор» Христина Кришиха зробила невтішні висновки та склала топ 10 модників Верховної Ради.

«Було дуже багато заяв від представників влади та від самого Президента, що нардепи тепер інші. І головне не те, як людина виглядає, а те, що людина робить. Тільки частково можу погодитись, що людину за зовнішнім виглядом судити не варто. Але мати повагу до інституту Верховної Ради таки слід», – зауважила Христина Кришиха.

Зазначимо, «СтопКор» запустив на YouTube новий проєкт «Топчик» – блог журналістки Христини Кришихи про життя нардепів у стінах Верховної Ради. У що одягаються, що їдять, що люблять читати та куди їздять подорожувати? Рейтинги найкрутіших нардепів дивіться на нашому каналі щодватижні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини