Нардепка Криворучкіна розкрила подробиці про свого коханого, якому слала інтимні повідомлення в Раді

18.09.2019 10:54

Чоловіка звати Андрій і він одноліток 47-річної Олени Криворучкіної. Зустрічається пара вже 9 місяців і стосунки все ще романтичні.

Олена Криворучкіна Фото: скріншот

Депутаток у Раді стало більше вдвічі. І деякі з них вже встигли стати справжніми зірками інтернету, повідомляє “Уніан”.

Світлини інтимного листування заступниці голови комітету з питань екологічної політики і природокористування, депутатки від партії "Слуга народу" Олени Криворучкіної з її коханим підірвали соцмережі. У смс-повідомленні жінка, яку її співрозмовник ніжно називає "Зелена кнопочка", зізнається в коханні невідомому, який підписаний, як "коханий" і пише, що хоче кохатися з ним день і ніч.

В ексклюзивному інтерв’ю ТСН Олена Криворучкіна зізналася, що була приголомшена тим, що її особисте виставили на загал. І навіть образилася на журналістів. Переймався і її загадковий "коханий", розповідає новоспечена депутатка: "Шокований був! І розгубився, і шокований був. Така ситуація… Перш за все, він турбувався, що я відчуваю, як це сприймаю я і що зі мною".

Особисте життя 47-річна народна обраниця тримає в таємниці. Але ТСН зізнається, що коханого звати Андрієм. Вони однолітки. Разом уже 9 місяців. Як і Криворучкіна, її коханий науковець.

"У нас стосунки наразі абсолютно не сімейні, а ще романтичні. Він перебуває увесь час у відрядженні - звідси і смс, бо так можна було побалакати ввечері", - каже нардепка.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини