Нардепка Федина прибула до ДБР (відео)

12.02.2020 10:47

12 лютого ДБР за дорученням Генеральної прокуратури викликало нардепку Софію Федину для вручення письмового повідомлення про підозру.

Про це повідомляє кореспондентка "ASPI".

У кримінальному провадженні мова йде про відеозвернення 26 жовтня 2019 року в одній із львівських кав’ярень, де ветеранка АТО Маруся Звіробій та депутатка Софія Федина здійснили спільну онлайн-трансляцію у соцмережах. Звіробій, згадуючи про поїздку Володимира Зеленського в зону бойових дій, зазначила, що "вони (військові – Ред.) тебе підірвуть".

1 листопада в результаті цієї трансляції Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Нагадаємо, що народна депутатка України Софія Федина 6 лютого 2020 року не з'явилась за викликом та не повідомила ДБР про причину того, чому вона не прийшла.

"За дорученням Генерального прокурора 3 лютого 2020 року слідчим Державного бюро розслідувань з дотриманням вимог ст. 135 КПК України на 6 лютого 2020 року викликана Народний депутат України Федина Софія для проведення процесуальної дії - вручення письмового повідомлення про підозру", – йдеться у повідомленні на сайті Офісу генерального прокурора.

Відповідно до ст. 139 КПК України, якщо вона не з'явиться без поважних причин до ДБР, на неї накладуть штраф, а також може бути застосований привід.

10 лютого Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід волонтерці Марусі Звіробій у вигляді особистого зобов'язання та носіння електронного браслету протягом 2 місяців.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X