Нардепа від “Слуги народу” внесли у базу “Миротворця”

16.07.2020 23:03

Нардепа з фракції "Слуга Народу" Максима Бужанського внесли в базу "миротворця" - в розділ "Чистилище".

Buzhanskij
Фото: Vesti.ua

На сторінці Бужанського на сайті "Миротворець" зазначено, що його дії "дестабілізують ситуацію в країні": "Українофоб. Провокатор. Свідомі дії, спрямовані на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації. Маніпулювання суспільно значущою інформацією. Участь в антиукраїнських пропагандистських заходах. Розпалювання міжнаціональної ворожнечі".

Нагадаємо, в грудні 2019 року Максим Бужанський повідомив, що вніс до Верховної Ради законопроект про скасування закону про державну мову.

Він пояснив своє рішення тим, що закон про українську мову "спрямований на дискримінацію носіїв інших мов, насамперед російської", передає "Lenta.UA".

Законопроект передбачає скасування переходу учнів 5-11-х класів російськомовних шкіл на українську мову навчання.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков уточнив, що парламент України в п'ятницю розгляне документ.

У разі прийняття документа обов'язкове вивчення 80% предметів у школах українською мовою буде скасовано. Річний обсяг навчального часу для отримання базової середньої освіти державною мовою складе 20% (40% в 9-му класі), профільного середньої освіти - 60%.

Сайт "Миротворець" був створений в 2014 році. На порталі публікують персональні дані тих, хто загрожує нацбезпеці України. На вимогу представника Євросоюзу проект свого часу був закритий, проте пізніше відновив свою діяльність.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X