Нардепа Денисенка оголосили у розшук

30.08.2018 12:58

Під стінами МВС «оголосили у розшук» народного депутата Андрія Денисенка. Політик уникає уваги преси, прогулює засідання Верховної Ради, не проживає за місцем офіційної реєстатції. 

Активісти «Стоп корупції» влаштували імпровізоване новосілля для Денисенка. Під будівлею МВС для політика облаштували зручні «апартаменти» та повідомляють усім про незадекларовану нерухомість народного обранця.

За офіційним даними, у власності Денисенка скромна квартира на 40 квадратних метрів. Неофіційно - живе у розкішних апартаментах у центрі Дніпра. А під час сесій Верховної ради нардеп не користується своїм номером у готелі «Київ», а мешкає в орендованій квартирі. Даних про витрати на оренду в декларації теж немає. Забув Денисенко вказати і походження 5 мільйонів гривень. Своїми діями Денисенко порушив низку статей Кримінального кодексу України, Закон України «Про запобігання корупції» та «Про статус народного депутата».

«За результатами розслідування «СтопКору» ми з’ясували, що народний депутат вводить в оману своїх виборців, не живе за місцем офіційної рестрації. Ми приходили «в гості» до політика, але сусіди його не чули і не бачили. З’ясувалось, що обранець мешкає у розкішних хоромах у самому сердці Дніпра.

Також у ході зйомок ми дізнались, що Денисенко А.С. отримує корупційні доходи «чорною готівкою» з багатьох комунальних підприємств, підпорядкованих Дніпропетровській обласній раді. Ми уже підготували звернення до НАЗК з усіма порушеннями законодавства з боку народного депутата і передамо його керівництву агенства», – зазначають організатори акції від «Стоп корупції».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини