Нардеп зі «Слуги народу» розповів, скільки тисяч гривень витрачає на різдвяні подарунки

31.12.2019 11:11

День святого Миколая, Новий рік, Різдво – презенти на традиційні зимові свята можуть встати українцям у копієчку. Що дарують своїм рідним та які суми витрачають на новорічні подарунки вітчизняні нардепи? Дивіться у матеріалі Христини Кришихи

Як розповів ексміністр молоді і спорту, а нині опозиційний депутат Юрій Павленко, усі його рідні та близькі заздалегідь пишуть листи святому Миколаю та діду Морозу, а потім ці подарунки раптово з’являються під ялинкою у новорічну ніч. При цьому Юрій Олексійович витрачає стільки коштів, скільки в нього є на цей момент.

Юрій Павленко витрачає на подарунки стільки коштів, скільки має

А от у родині члена партії «Слуга народу» Андрія Геруса подарунками і сімейним бюджетом взагалі розпоряджається дружина, тому пан Андрій не зміг відповісти на питання про витрати.

Не рахує гроші й голова комітету з питань агрополітики Микола Сольський, який, за власним зізнанням, взагалі зараз більше думає про земельну реформу, аніж про прийдешні свята.

Та, утім, парламентар все ж зміг згадати, що його старший син любить кататись на лижах.

"Подарунковий" бюджет Сергія Гривка - 3-5 тисяч гривень

Тож з усіх опитаних у кулуарах Ради нардепів чітко озвучити суму витрат на сезонні презенти зумів лише представник «Слуги народу» Сергій Гривко: за його словами, різдвяні подарунки похресникам обходяться йому у 3000-5000 гривень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини