Нардеп від “СН” повідомив, коли покажуть кандидатів на пост глави НБУ

14.07.2020 12:12

У фракції "Слуга народу" вже визначили двох основних кандидатів на посаду голови Національного банку. Про це розповів у коментарі журналістам нардеп "Слуги народу" Олександр Качура.

NBU
Фото: пресслужба Нацбанку України

"У нас є кілька кандидатів, двоє вже вийшли у фінал. Але на засіданні фракції керівництво нас просило, щоб ми не озвучували жодних прізвищ до середи. В середу буде вже остаточне рішення. Якщо я зараз озвучу - це може погіршити або поліпшити чиєсь становище, можуть почати інформаційні кампанії щодо того чи іншого кандидата", - сказав Качура,  передає кореспондент Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, 1 липня голова Національного банку України Яків Смолій написав і подав Президенту України заяву про звільнення у зв'язку з відставкою за власним бажанням.

Члени правління НБУ поділяють позицію глави НБУ Якова Смолія, який подав у відставку, але продовжують працювати для збереження макрофінансової стабільності.

2 липня Зеленський вніс у Раду постанову про звільнення Смолія з посади голови НБУ. 3 липня депутати підтримали відставку Смолія. "За" проголосували 286 народних обранців.

Обов'язки в.о. голови Нацбанку тимчасово виконує Катерина Рожкова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини