Нардеп від «Слуги народу» пообіцяв податкові канікули для підприємців та державну допомогу малозабезпечним

18.03.2020 13:55

Україна посилює заходи безпеки, аби вберегтися від наступу коронавірусу. Найсуворіші обмеження передбачають припинення внутрішніх пасажирських перевезень та авіарейсів. Як в умовах карантину житиме український політикум та чи дотримуються самі парламентарі усіх застережень? Дізнавалась Христина Кришиха.

Біля дверей Ради чергує охоронець у захисній масці. Проте нардепів впускають під купол і без них. Прямо біля входу встановили санітайзер із антисептиком.

«Слуга народу» Сергій Гривко запевняє: під час карантину людям треба максимально подбати про себе та своїх близьких. Його колега Артем Чорноморов додає: бажано залишатися вдома і уникати великих скупчень людей.

Олександр Качура зазначає, що випадки зараження поки діагностували лише у кількох регіонах. Проте епідемія може швидко поширитись усією країною. Тож нардепи закликають максимально обмежити контакти з іншими людьми.

Утім, конкретних відповідей щодо того, як бути підприємцям, роботодавцям і працівникам, народні обранці поки не надають. Роман Лозинський стверджує, що бізнес має проявити соціальну відповідальність, і про жодні звільнення чи невиплату заробітку не може бути й мови.

Нардеп від "Слуги народу" пропонує забезпечити державну допомогу певним верствам

У свою чергу, Анатолій Костюх пропонує на 2 місяці скасувати сплату ЄСВ для підприємців та надати матеріальну допомогу малозабезпеченим. Для цього, за словами депутата, в кожній області необхідно створити спеціальні штаби.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини