Нардеп від «Батьківщини» Тарута заперечує кришування агрорейдерів (відео)

09.09.2020 14:04

Щонайменш у двох областях України діє рейдер Руслан Ігнатьєв, який відкрито заявляє про те, що його кришує нардеп від «Батьківщини» Сергій Тарута. За словами останнього – він ніколи не чув цього прізвища й жодного стосунку до рейдерства не має.

Taruta Sergiy
Сергій Тарута Фото: СтопКор

Зокрема, минулого тижня до ГО «Стоп корупції» звернувся звернувся директор ДПДГ «Білокриницьке» з Рівненщини з інформацією про рейдерське захоплення земель таким собі Русланом Ігнатьєвим, який нібито здійснює свою злочинну діяльність за безпосередньої участі нардепа.

Сам Тарута заявляє: не знає ніякого Ігнатьєва.

«Я навіть прізвища цього не знаю, тому якщо це є, я з задоволенням допоможу навести лад та покарати рейдера, який прикривається моїм ім’ям», – наголосив він у коментарі «СтопКору».

Водночас 9 вересня депутат Запорізької обласної ради Ярослав Гришин заявляє про цинічне рейдерське захоплення врожаю ДП «Таврія».

«Місяць тому починалося цинічне рейдерське захоплення врожаю підприємства – було вивезено на суму більш як 100 мільйонів гривень. Сьогодні на підприємстві перебувають понад 100 тітушок зі зброєю, які залякують місцевих жителів та вдень і вночі «розпилюють» майно підприємства», – написав він у Facebook.

Гришин зазначив, що в цьому питанні Академія аграрних наук підтримує колектив та порядне керівництво ДП «Таврія». Він також назвав замовників рейдерства, серед яких – Тарута.

«Разом із цим, штучну правову підставу для захоплення рейдерам створив скандальний суддя Юлдашев (брат люстрованого прокурора Києва), який, грубо порушуючи вимоги закону, понавиносив фантастичних ухвал.

Замовниками та організаторами цієї рейдерської агресії є пан Тарута (свого часу повісив на папері неіснуючі борги на ДП), пані Королевська та фронтер Руслан Ігнатьєв (телефон 067 523 ** 28).

Ми не боїмося ані цих прізвищ, ані їхніх покровителів. Розуміємо, що за гроші, виведені з ДП, рейдери будуть заводити сотнями тітушок, купувати судові рішення – будемо відповідати асиметрично», – заявив він публічно.

Тарута в повідомленні «СтопКору» зазначив, що навпаки, допомагав Аграрній академії рятувати підприємства від банкрутства та інвестував у це кошти.

Taruta
Фото: скріншот
Taruta
Фото: скріншот
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини