Нардеп розповів, чи зменшиться кількість шкіл та лікарень з укрупненням районів

27.07.2020 12:01

Глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявляє, що з укрупненням районів кількість об'єктів інфраструктури у вигляді шкіл і лікарень не скоротиться до кількості районів. 

Shkola
Фото: УП

"Лікарні окремо, райони окремо. Кількість лікарень, шкіл, спортивно-юнацьких шкіл, будинків ветеранів та іншої інфраструктури не скоротиться до кількості районів. Є механізм міжмуніципальної співпраці, міжрайонного співробітництва – ми зараз над ним працюємо, і точно держава буде зберігати більшість інфраструктури", повідомив Корнієнко,передає "Інтерфакс-Україна".

Корнієнко запевняє, що надання послуг залишиться на рівні громад.

За словами "слуги народу", зараз вони працюють над тим, щоб Центр надання адміністративних послуг був у кожній громаді. Зокрема, є проєкт по мобільних ЦНАПах – спецмашинах, які будуть їздити громадами і надавати послуги просто в селах і селищах, щоб "людям не треба було навіть в центр громади їхати".

Крім того, одним із ключових завдань на місцевому рівні Корнієнко бачить реалізацію другої черги медичної реформи.

Що стосується опорних шкіл, то, за словами глави СН, кожен випадок треба розглядати окремо, і якщо певна громада каже про неприпустимість закриття школи, то потрібно шукати можливості утримувати цей навчальний заклад.

17 липня Верховна Рада підтримала проєкт постанови № 3650 про ліквідацію 490 існуючих районів і створення замість них 136 нових.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини