Нардеп Приходько уникне тюрми за крадіжку двох мільярдів після голосування за ринок землі

31.03.2020 17:19

Народний депутат Борис Приходько віддав свій голос за запровадження ринку землі, а натомість уникне відповідальності за розкрадання двох млрд гривень.

Про це ідеться на сайті «Новини Чернігівщини».

«Одіозний депутат Верховної Ради і головний підозрюваний у справі розкрадання двох млрд гривень державних коштів Борис Приходько зрадив інтереси своїх виборців та України і проголосував за продаж землі. Хоча перед тим неодноразово заявляв, що закон недосконалий, потребує правок і що потрібно радитися з людьми. Натомість пан Приходько збрехав, з людьми він не радився, а використовував цей час для домовленостей», — ідеться у публікації.

Автор припускає, що саме заради уникнення відповідальності за свої злочини Приходько пішов до Верховної Ради.

Зазначимо, що Приходько пропускає роботу парламенту, щоб відвідувати суд у справі про виведення двох мільярдів «Агрофонду» в офшори.

На той момент Приходько був заступником голови НБУ.

У грудні 2014 року посадовцю вдалося вийти на волю під космічну на ті часи заставу у 200 мільйонів гривень.

На судові засідання Приходько приїжджає автомобілем Maserati Levante вартістю 200 тисяч доларів.

Цікаво, що в офіційній декларації посадовця цієї автівки немає. Приходько задекларував «лише» три Mercedes-Benz, один Land Rover та одну Toyota.

Додамо, що до парламенту Приходько потрапив завдяки підкупу виборів на своєму окрузі на Чернігівщині.

Так, під час передвиборчих перегонів у місті Прилуки Чернігівської області журналісти «СтопКору» зафіксували масовий підкуп виборців десятниками кандидата-мажоритарника Бориса Приходька. Під час роботи на знімальну групу напав заступник голови штабу кандидата Олександр Чалий. Як результат, в одного з журналістів — струс мозку, синці та забої.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X