Нардеп назвав суму, яку втратила Україна внаслідок вибухів у Калинівці

28.09.2017 10:57

Велика кількість снарядів у Калинівці зберігалася просто неба, тому, що це не повторилося у майбутньому, слід терміново будувати нові підземні сховища. А поки ж Україна зазнала втрат на сотні мільйонів доларів.

Про це розповів народний депутат від фракції БПП Іван Винник в ефірі телеканалу News One, передає "Канал 24".

"Держава втратила сьогодні в результаті вибухів боєприпасів суму у близько 800 мільйонів доларів за ринковими цінами, навіть якщо вважати, що вони (боєприпаси – "24") не є новими. При цьому не має значення, вибухали танкові снаряди або боєприпаси до реактивних систем залпового вогню", - сказав він.

За словами парламентаря, у Калинівці повторилася та сама ситуація вже втретє.

"Влада вважає успіхом, що вони евакуюють населення. Але вони повинні зробити все, щоб такої причини не було", – підкреслив політик.

Як наголошує представник БПП, боєприпаси було б важче знищити, якби вони навіть були заритими у "силосні ями", оскільки зберігання снарядів просто неба дуже спрощує роботу диверсантів.

"У Калинівці було знищено велику кількість боєприпасів з точки зору вартості. Потрібно терміново будувати нові підземні сховища та зберігати там боєприпаси", – підсумував Винник.

Нагадаємо, 26 вересня приблизно о 22:00 стало відомо про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міноборони України поблизу Калинівки, що за лічені кілометри від Вінниці.

У підсумку з Калинівки та прилеглих населених пунктів евакуювали близько 28 тисяч осіб, а повітряний простір над селищем у радіусі 50 кілометрів закрили. Також було змінено графік руху 47 потягів.

За фактом вибухів на артскладах прокуратура почала провадження за статтею 113 "Диверсія".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини