Нардеп Кива обматюкав чоловіка під Радою (відео)

Нардеп від фракції "ОПЗЖ" Ілля Кива знову потрапив у неприємну ситуацію. Чоловікам, з яким спілкувався депутат, не сподобалося, що Кива використовував нецензурні вирази. Після чого і почався конфлікт.

Kyva
Нардеп від фракції "ОПЗЖ" Ілля Кива Фото: скріншот

Інцидент стався біля стін ВРУ. Момент вдалося зняти кореспонденту "Телеграфа".

"Я в першу чергу чоловік … Ти хочеш тут порозумувати?", — заявив Кива у відповідь на зауваження, що депутату не варто матюкатися.

Для уникнення подальшого зростання напруги, в ситуацію довелося втрутитися поліції.

На відео присутні лайливі вислови.

Нагадаємо:

  • Нардеп від ОПЗЖ Кива захистив дисертацію кандидата наук із державного управління на тему "Механізми впливу громадянського суспiльства на державне регулювання правоохоронної дiяльностi (на прикладі країн ЄС та України)".
  • Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП), де нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива проходив аспірантуру, опублікувала в себе на сайті збірники науково-практичних конференцій з матеріалами Киви, яких раніше не було.
  • Народний депутат від фракції ОПЗЖ Ілля Кива назвав себе "лідером антифашистського руху" і додав, що його нібито хочуть посадити до Дня незалежності.
  • 13 серпня 2021 року Вищий антикорупційний суд (ВАКС) повністю задовольнив позовні вимоги Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та стягнув з нардепа від "ОПЗЖ" Іллі Киви в дохід держави необґрунтований дохід 1,2 мільйона гривень за передачу в оренду жомової ями.
  • Народний депутат Кива склав іспит на адвоката на Закарпатті.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини