Нардеп Дубневич продає землю біля “Арени Львів” за 1,9 млн доларів

23.04.2021 10:09

Родина народного депутата від фракції “За майбутнє” Ярослава Дубневича продає у селі Зубра 3 га землі біля “Арени Львів” за 1,9 млн доларів, передає Львівський портал.

dubnevich yaroslav
Ярослав Дубневич Фото: Уніан

Про продаж землі відразу біля Львова стало відомо з огошення, яке ще наприкінці березня опублікували на платформі Olx.ua. Йдеться про сім земельник ділянок загальною площею 3,6 га. Їх продають під комерцію, зокрема в оголошенні вказано, що тут є найоптимальніші умови для будівництва логістичного комплексу.

Ці земельні ділянки мають сільськогосподарське призначення, однак продавець стверджує, що цільове призначення землі можна змінити відповідно до діяльності покупця. Крім того, можливий розгляд цікавого інвестиційного проєкту з підписанням довготривалого договору оренди та реалізації об’єкта нерухомості «під ключ», від розробки проектної документації – до впровадження в експлуатацію.

dilyanka dubnevich
Фото: Наші гроші Львів

Власників вказаних земельних ділянок вдалося встановити завдяки прінт-скріну із Публічної кадастрової карти. Більшість із зображених ділянок із 2018-2019 років належать синам Богдана і Ярослава Дубневича – Павлу та Юрію.

Раніше власниками ділянок були самі Ярослав та Богдан Дубневичі, оскільки аналогічні за площею наділи в Зубрі редакція знайшла в їхніх старих деклараціях. Наприклад, Ярослав Дубневич декларував ділянки площею 0,7346 га, 0,622 га, 0,3079 га і 0,1251 га. Наділами такої ж площі тепер володіє його син Юрій Дубневич. Всі ділянки перейшли в його власність 11 листопада 2019 року.

Для довідки: 

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Шойгу заявив, що Росія починає відведення військ від кордонів України.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини