Нардепу Денисенку повідомили про підозру за замах на комунальне майно Дніпра

10.08.2018 11:44

Активісти ГО «Стоп корупції» спільно з ГО «Народне правосуддя», ГО «Стоп нелегал», ГО «Право на допомогу» вручили громадську підозру народному депутату Андрію Денисенку. Йому інкримінують зловживання службовим становищем та спробу заволодіти комунальним майном у Дніпрі. Ідеться про нерухомість та землю Парку ракет у центрі міста.

За словами активістів, громадська підозра є формою привернення уваги силовиків, адже у ГПУ, НАБУ, СБУ та ряді інших організацій до цього часу відмовчуються та залишаються бездіяльними щодо даної ситуації.

«Денисенко розробив, організував та реалізував схему привласнення нерухомого майна й земельної ділянки у центрі Дніпра, які знаходяться в комунальній власності Дніпровської облради (ДОР), ринковою вартістю 3-5 млн $ США (поруч із Дніпропетровською обласною радою, Дніпропетровською ОДА та «Сквером Героїв», на території 0.30 га – 3.000 кв. м – розташований виставковий комплекс «Парк ракет»).

Для привласнення вказаної землі та нерухомості в «Парку Ракет»,  А. Денисенко викупив громадську організацію «ЦСТ «ІНФО-ПРОСТІР», увійшов у злочинну змову з головою облради Г. Пригуновим та заступником С. Олійником і за їхньою допомогою розпочав реалізацію злочинного плану.

Рішенням ДОР від 16.03.2018 р. № 332-12/VII нежитлову будівлю Громадського інформаційно-виставкового центру «MediaProstir», загальною площею 635 кв. м, передано в оренду ГО «ЦСТ «ІНФО-ПРОСТІР» й надано згоду на здійснення капітального ремонту та реконструкції будівлі з проведенням неодмінних поліпшень з метою розміщення громадської організації. Сума оренди – 37.800 грн за місяць (п.4.).

При цьому, це рішення облради було прийнято в порушення законодавства України, без проведення аукціону та надано в оренду приватній структурі за значно заниженою вартістю у порівнянні з комерційною. Так, за оцінками ріелторів, вартість оренди громадсько-офісних площ в даному районі м. Дніпра складає 520-1300 грн кв. м, тому вартість оренди вказаної нежитлової будівлі загальною площею 635 кв. м має складати 300 – 800 тис. грн щомісяця. Натомість для ГО «ЦСТ «ІНФО-ПРОСТІР» встановлена ставка оренди у 37,8 тис. грн. Таким чином, на рік обласний бюджет втрачає від 3 до 9 млн грн, що є прямими збитками громаді Дніпропетровської області та обласному бюджету», – перераховують злочини проти громади активісти.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини