“Напевне, займаємось”, – Ситник прокоментував призначення фігуранта “справи Свинарчуків” Шиганова в “Укрзалізницю”

17.08.2020 22:30

Директор НАБУ Артем Ситник не зміг відповісти на питання “СтопКору” щодо розслідування призначення фігуранта “справи Гладковських” Юрія Шиганова на посаду у філії “Укрзалізниці”.

Sitnik
Фото: СтопКор

“Зараз так не можу розповісти, напевно, займаємось, не виключаю цього. Дайте запит — ми відповімо на це”, сказав він 17 серпня під час брифінгу “Результати НАБУ та САП в І півріччі 2020 року”.

Зазначимо, Юрій Шиганов, який відповідав за тендери на Житомирському бронетанковому заводі та розікрав чверть мільярда гривень, тепер працює в “Укрзалізниці” в філії “Центр забезпечення виробництва”. Він знову займається тендерами. 

Нагадаємо, раніше на закупівлі “Укрзалізниці” призначили “укроборонпромівця” Юрія Шиганова, який скуповувався у хлопчиків Гладковського на фіктивних конкурсах. Шиганов став заступником директора філії “Центр забезпечення виробництва” “Укрзалізниці”.

За даними активістів, він разом із директором з питань закупівель АТ “Укрзалізниця” Сергієм Довгаленком, а також очільником підприємства Іваном Юриком став учасником схеми із так званими “чорними тендерами”. З самого початку заявку на участь у тендері подали 7 компаній, продукція яких має узгодження самої УЗ – відповідно, жодних вагомих причин для недопуску не було. Попри це, постачальників “збили”.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини