Напередодні інавгурації біля трибуни встановлено непомітний поміст для Зеленського – кадри

20.05.2019 10:02

Зріст новообраного глави держави становить 170 см. Очевидно, організатори урочистості зважили на те, що картинка буде набагато ефектнішою, якщо президент буде підніматися над трибуною ще на кілька сантиметрів.

Приготування до інавгурації в Києві практично завершено, відбулася генеральна репетиція, опублікований список запрошених, дійство розписано по хвилинах.

Організатори врахували все до найдрібніших деталей. І навіть такий, здавалося б незначний факт, як Володимир Зеленський буде виглядати на трибуні в стінах Парламенту, де йому належить зачитати текст присяги. Про це повідомляє "Діалог.UA" з посиланням на "Обозреватель".

У розпорядженні журналістів опинилася фотографія, зроблена в залі засідань Верховної Ради України. Можна побачити, що біля трибуни прибудована спеціальна сходинка, яка зробить президента візуально вищим на добрих 20 сантиметрів.

20 травня о 10 ранку новообраний президент прийде в Верховну Раду, де прийме присягу. Потім він вирушить у Маріїнський палац і там буде приймати офіційні делегації дружніх держав.

Крім того, у Зеленського в Маріїнському парку запланована "народна інавгурація" – неформальна зустріч з виборцями, яким молодий політик хоче подякувати за надану йому високу довіру.

Водночас Петро Порошенко опублікував прощальне звернення до народу України, де запевнив, що стратегічні завдання країни не зміняться і після його відходу з поста.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини