Напад на журналіста прирівнюється до нападу на правоохоронця – Шуфрич

Погрози або напад на представників ЗМІ в Україні прирівнюються до нападу на працівника правоохоронних органів. Про це сказав народний депутат Нестор Шуфрич на парламентських слуханнях Верховної Ради України з питань безпеки діяльності журналістів.

Нестор Шуфрич Фото: СтопКор

"Наше законодавство захищає представників ЗМІ лише на папері. Нагадую, що напад на журналіста чи погрози на його адресу прирівнюються до нападу на правоохоронця. Сьогодні журналістів можна порівняти зі слідчими, адже дійсно, від їхніх розслідувань залежить доля населення, а часом – і цілої країни", – передає його слова кореспондент "СтопКору" із зали засідань.

Зазначимо, що на нашу знімальну групу неодноразово здійснювались напади. Наприклад, у липні 2019 року в місті Прилуки Чернігівської області журналісти "СтопКору" зафіксували масовий підкуп виборців десятниками кандидата-мажоритарника Бориса Приходька. Під час запису на знімальну групу скоїв напад заступник голови штабу кандидата Олександр Чалий. Внаслідок цього один з журналістів отримав струс мозку, синці та забої.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини