Напад на лікаря Інституту раку: Безносенко назвав людей, з якими «є конфлікт»

25.05.2020 13:36

25 травня о 8 ранку на вході до Інституту раку невідомі напали на заступника головлікаря Національного інституту раку Анатолія Шудрака.

Фото клініки «Добробут»

Головний лікар медзакладу Андрій Безносенко в коментарі «СтопКору» назвав прізвища людей, з якими вони «мають конфлікт».

«Єдиний конфлікт, який є і був на той час – з колишнім директором Інституту (Оленою Колеснік – ред.) та заступниками директора. Це пан Нікітін, пан Ткаченко і уповноважений з антикорупційної діяльності Пономаренко», – сказав він, коментуючи напад та ймовірних замовників.

Він також розповів про стан Шудрака. У нього – розсічення та рвана рана на потилиці, крутиться голова, нудота. Після нападу чоловік випив знеболювальне, а на місце події одразу викликали поліцію, була написана заява. Наразі Шудрак поїхав знімати побої, далі буде звертатися до лікарів, можливо, доведеться робити МРТ.

Сьогоднішній інцидент, за словами головлікаря, ідентичний із тим, що стався 11 березня, коли на нього напали біля його будинку в Києві.

«Без слів, удари зі спини, винятково в голову, не виключено, що з використанням кастету. Та й замовники ті ж», – написав він у Facebook.

Зазначимо, що комісія, в якій перебуває Шудрак А.А., зафіксувала в Інституті нестачу матеріальних цінностей майже на 9 млн.

Нагадаємо, що напад на самого головлікаря Інституту раку Андрія Безносенка скоїли 11 березня цього року. Тоді через забої голови та рук він був змушений перенести кілька операцій.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини