НАН України віддала землі наукової установи фейковому забудовнику

12.05.2020 10:00

Як з’ясували журналісти, з 2008 до 2018 року квартири в елітних новобудовах НАН отримали лише 185 осіб. При чому не всі з них мають учене звання. Адже серед щасливчиків є бухгалтери, прибиральниці, сантехніки, юристи. Хто та як надав їм житло в обхід науковців? Та чому, маючи таку кволу статистику, НАН не докладає зусиль для покращення показника? Дізнавалась Ася Шевченко.

Завдяки розслідуванню, яке провела наша колега Любов Величко, редакція «СтопКору» також змогла отримати документи та перевірити, що ж відбувається із забудовами зараз.

Перед нами — територія Інституту клітинної біології та інженерії. 2009 року заклад уклав договір на будівництво багатоквартирного будинку з будкомпанією під назвою «Камілота». 12 відсотків від новобудови мали отримати вчені.

Територію віддали під забудову будівельній компанії «Камілота»

Одинадцять років потому — угода не виконана. До суду НАН, судячи з досьє компанії на аналітичній платформі YouControl, не зверталася. Постає питання: де ж академіки знайшли цю компанію, адже в неї немає навіть сайту, а за єдиною адресою — багатоповерхівка?

Телефонуємо на номер, який вказано при реєстрації. Та у слухавці повідомляють: номер набраний невірно.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X