Намагалась позичити гроші – в поліції розповіли нові подробиці про дівчину, яка вийшла з маршрутки й замерзла в лісі

24.01.2019 18:12

У поліції розповіли, що дівчина, яку начебто виставили з маршрутки через те, що вона не могла розплатитись, намагалась позичити гроші у своїх знайомих. Про це повідомили в прес-службі поліції Житомирської області.

"Увечері вона перебувала в компанії однолітків, які відпочивали, і нібито вона намагалась у когось позичити гроші" – розповіли правоохоронці.

У поліції також зазначили, що було розпочато кримінальне провадження за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Нині у його рамках призначено судово-медичну експертизу, висновки якої ще не надійшли.

Водночас було встановлено, що 8 січня дівчина вийшла з дому та сіла у маршрутний автобус на зупинці у с. Рудня-Хочинська близько 4 ранку. Він прямував через м. Олевськ до м. Житомира. На наступній зупинці "Перга" дівчина вийшла з автобуса, не розрахувавшись за проїзд.

"Інформацію про можливий конфлікт між нею та водієм не підтверджує жоден із пасажирів того рейсу. За їхніми словами, дівчина вийшла з салону у момент, коли водій допомагав іншим пасажирам розміщати сумки у багажному відділенні автобуса" – повідомляють у поліції.

Водночас депутат Житомирської обласної ради Олена Галагуза знайшла матір загиблої дівчини, поспілкувалась із нею та провела пряму трансляцію у Facebook.

"Дійсно була розмова з водієм у доньки і я так підозрюю, що перевізник недоговорює того, що сталося насправді. Донька мала їхати до мами в лікарню в Житомир і проблема полягає в тому, що в дівчинки було 10 гривень і їй не вистачало ще 15. Хто ж знав, що водій через це попросить її вийти. Це слова мами" – розповіла депутат.

За версією перевізника "Рим-Богдан", дівчина ані з кондуктором, ані з водієм не спілкувалась, а вийшла з маршрутки самостійно, передає "Житомир.info".

Після відправлення від зупинки контролер запитала "Куди Вам їхати?". Відповідь дівчини: "До Олевська". Контролер сказала: "Двадцять чотири гривні". Дівчина відповіла "Я зараз оплачу". Коли автобус від’їхав від зупинки близько 500 метрів, водій запитав: "Що з проїздом?". Дівчина стала шукати в себе у речах гроші, потім телефонувала декілька разів комусь, але їй не відповідали – повідомляється в офіційній версії перевізника.

Далі водій ніби вийшов з автобуса, щоб покласти сумку пасажира в багажник, а коли повернувся, то дівчини вже не було в салоні.

В автобусі на час описаних подій знаходилося 9 пасажирів, з початку руху автобуса до зупинки "Перга" було 20 пасажирів, частина з яких виходила на маршруті, в основному молодь.

Раніше ми писали: "Життя вартістю у 25 гривень – на Житомирщині 21-річна студентка замерзла в лісі після того, як її висадили з маршрутки".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини