Налікував: у скандального трансплантолога знайшли 1 мільйон доларів

Під час обшуків у відомого київського трансплантолога Олега Котенка було виявлено 840 тисяч доларів США. Про це повідомила речниця прокуратури міста Києва Надія Максимець

Нагадаємо, що горе-трансплантолог був затриманий "на гарячому" під час отримання хабаря у розмірі 20 тисяч доларів від одного зі своїх пацієнтів прямо на робочому місці. Хабарником виявився Олег Котенко – завідувач відділення трансплантології печінки інституту Шалімова. Він – єдиний вітчизняний лікар, який проводить надскладні операції з трансплантації печінки.

Відомо, що справою Котенка почали займатися ще 2 місяці тому. Нещодавно до прокуратури звернувся один з колишніх пацієнтів лікаря, заявивши, що після операції з нього почали вимагати "космічні" гроші за подальше лікування. У кабінеті лікаря правоохоронці вилучили 65 тисяч доларів, ще 13 тисяч доларів та 8 тисяч євро знайшли вдома, також частина суми була виявлена у його банківській скриньці.

Наразі трансплантолог знаходиться під слідством, вже завтра йому оберуть міру запобіжного заходу. Втім, відкритим залишається питання, що чекає на відділення трансплантології, адже на сьогодні понад 500 пацієнтів потребують лікування.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини