Належний судовий розгляд справи «Роттердам+» потребує неупередженого прокурора

Судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду 18 листопада 2020 року закрили провадження за скаргою прокурора САП на рішення судді ВАКС, який відновив розслідування справи «Роттердам+». Однак, захистити інтереси суспільства можливо лише за умови неупередженого процесуального керівника у справі.

Зазначений прокурор САП висловив свою правову позицію у справі, ухваливши у серпні 2020 року рішення про її закриття. Громадська організація ЦПК та колишній заступник Генерального прокурора оскаржили це рішення у суді (аргументи НАБУ — https://bit.ly/2UpuLBj). 27 жовтня 2020 року ВАКС відновив справу «Роттердам+», скасувавши постанову прокурора про її закриття. Ухвала оскарженню не підлягає.

Детективи НАБУ переконані, що у справі «Роттердам+» зібрані достатні та переконливі докази протиправності дій службових осіб НКРЕКП і представників групи компаній — бенефіціара неправомірної вигоди. Зокрема, у розпорядженні слідства — наукові дослідження національних та іноземних фахівців, експертні висновки державних експертних установ та фахових приватних експертів. Всі вони свідчать про заподіяння майже 40 млрд грн збитків народу України. Однак, захистити інтереси суспільства можливо лише за умови неупередженого процесуального керівництва у справі.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини