Накопав: екснардеп Скосар “заробив” на крісло у Раді у підпільному кар’єрі?

02.12.2019 18:00

Екснардеп Ігор Скосар ще 5 років тому приголомшив всю країну гучною заявою про 6 мільйонів доларів готівкою, які він «заніс» за місце у Раді. Як чоловіку, який, згідно з декларацією, не має ані елітної нерухомості, ані дорогих автівок та вражаючих сум на банківських рахунках, вдалось зібрати такі кошти і придбати собі крісло народного обранця? З’ясовувала Марія Гураль.

Згідно з офіційними даними з відкритих джерел, Ігор Скосар не має жодного бізнесу. А перш ніж стати депутатом, з 1990-го по 2000 роки він був директором кількох компаній на Дніпропетровщині.

Та ось дуже сумнівним є те, щоб майбутній народний обранець за 10 років такої діяльності зміг заробити аж 6 мільйонів доларів. Сам же Скосар пояснив походження коштів в інтерв’ю інтернет-виданню «Обозреватель» наступним чином.

«Частина грошей була моя, частину – позичив», – заявив екснардеп.

Чи повернув він позичені кошти – невідомо, адже сам Скосар скаржився: у Верховній Раді заробити не встиг.

Та попри таку заяву родина колишнього депутата живе небідно. Люксова автівка вартістю понад 4 мільйони гривень, кілька елітних маєтків – і все це на тещі та дружині Скосаря. Не бідує і його син від першої дружини Ганни, Євгеній Скосар.

Євген Скосар є засновником ТОВ "Любимівський гранітний кар'єр" та ще кількох підприємств

Журналісти нарахували 9 компаній, пов'язаних зі Скосарем-молодшим. Ось лише кілька з них: ТОВ «Созидатель 2000», ТОВ «Мінпром», ТОВ «Айленд Компані». Та особливу увагу звернути варто на ТОВ «Любимівський гранітний кар’єр» та ТОВ «ЮМИН», які мають податкові борги та зв’язки з офшорами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини