Накопали на сотні мільйонів: на Дніпропетровщині інспектори спільно з активістами «накрили» піщаних нелегалів

18.09.2020 16:12

18 вересня активісти ГО "Стоп корупції" спільно з інспекторами Державної екологічної інспекції в Дніпропетровській області накрили точку нелегального видобутку піску. Незаконний бізнес організував місцевий підприємець Анатолій Маляр.

Derzhekoinspektsiya Dnipro
Фото: СтопКор

«Після відкриття осередку в Кам‘янському ми приїхали до обласної Держекоінспекції. Нам вдалось потрапити на прийом до керівника, який запевнив нас, що тримає ситуацію на особистому контролі. В результаті інспектори та юрист виїхали з нами на точку. Там був Маляр, який не показав жодних документів. Працівники Держеконіспекції зафіксували на фото та відео наслідки діяльності нелегалів», – розповів голова правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Derzhekoinspektsiya Dnipro
Фото: СтопКор

Зазначимо, на днях активісти виявили піщаних нелегалів, які незаконно видобули близько 300 тисяч тонн піску. Розмір завданих зловмисниками збитків вимірюється десятками мільйонів гривень. Йдеться про точку, де діє ФОП Маляр, вона – в Петриківському районі Дніпропетровської області.

vidobutok pisku Dnipro
Наслідки незаконних копачів

Правозахисник нагадав, що деякий час тому організація вже звертала увагу правоохоронних органів на функціонування нелегального кар'єру, однак – безрезультатно.

Враховуючи системну корупцію та розкрадання державних копалин в області, у цей же день в місті Кам’янське відбулось урочисте відкриття 76-го відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції». Очолив його місцевий активіст Сергій Худович.

oseredok Kamyanske stopcor
Фото: СтопКор
oseredok Kamyanske stopcor
Урочисте відкриття осередку Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини