Накопали бурштину на 1 мільйон доларів та хотіли незаконно вивезти з України

01.10.2018 16:01

У Закарпатській області правоохоронці затримали партію бурштину, вага якої становила понад тонну та яку зловмисники незаконно хотіли вивезти до Євросоюзу. Допомагав їм у цьому працівник митниці.

Про це йдеться в повідомленні “112 Україна”.

“На митному посту “Лужники” співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою в Закарпатській області виявили в мікроавтобусі місцевого жителя понад тонну незаконно видобутого “сонячного” каміння. “Товар” знаходився в кузовному відсіку автомобіля і був розфасований у дорожні сумки. Оперативники спецслужби встановили, що контрабандному перевезенню бурштину через державний кордон України сприяв один зі співробітників митниці”, – розповіли в СБУ.

Фото: СБУ

За попередніми оцінками вартість вилученого каміння за цінами “чорного ринку” становить приблизно 1 млн доларів. Співробітники СБУ затримали митника згідно зі ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України за незаконне оформлення контрабанди. В рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності інших осіб, можливо причетних до протиправних дій.

Читайте також: “Кому і скільки? У Львові назвали ціну за посаду опера в поліції”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини