«Найпотужніші з 70 осередків організації візьмуться за інноваційний освітній проєкт», – Бочкала

10.07.2020 17:24

Представники регіональних підрозділів ГО «Стоп корупції» братимуть участь у новому проєкті, покликаному підвищити кваліфікацію працівників пресслужб у різних областях України. Про це 10 липня у пресцентрі під час брифінгу «Можливості для навчання і підвищення кваліфікації пресслужб місцевих органів влади» заявив координатор організації Роман Бочкала.

Bochkala
Роман Бочкала Фото: СтопКор

«На сьогодні ГО «Стоп корупція» об'єднує 70 осередків в усій країні та найпотужніші з них обов'язково візьмуть участь у цьому проєкті. Ми будемо дуже раді поділитися нашим досвідом, надати тренінговий консалтинг та взагалі сприяти потужності цього проєкту, як тільки можемо. Наші медійні можливості, наш інформаційний портал «StopCor», наша фейсбук-спільнота, яка охоплює вже приблизно 200 тисяч підписників, наш youtube-канал – усюди ми будемо поширювати ту інформацію, яка буде корисна для місцевих пресслужб, речників та представників того чи іншого державного органу.

Як журналіст з великим досвідом, хочу сказати, що багато залежить від якості комунікації між журналістами та місцевими пресслужбами. Дуже часто трапляється, коли журналісти відправляють запит до державного органу, а відповіді вони так і не побачать. Не тому, що цей орган не хотів дати відповідь на цей запит, а тому, що десь у пресслужбі непрофесійно поставились до запиту журналістів. Потім це залишає негативний відбиток не на самій пресслужбі, а на керівництві установи», – наголосив він.

За словами професора та медіаексперта асоціації «Вільний простір» Олександра Чекмишева, унікальність цього проєкту в тому, що буде створена постійна платформа, яка буде працювати щонайменше 6 місяців та постійно оновлювати свої освітні бази, а учасники ініціативи зможуть мати постійний доступ до матеріалів, оновлювати їх, брати участь у чатах, завдяки чому зможуть постійно навчатися.

Chekmishev
Олександр Чекмишев Фото: СтопКор

«З початку червня асоціація «Спільний простір» запустила унікальний проєкт для підвищення медіаграмотності пресслужб місцевих органів влади. До цього проєкту можуть долучатися будь-які громадські організації та активісти. І саме сьогодні я вітаю із залученням до цієї ініціативи потужної громадської організації «Стоп корупції». Завдяки цій організації аудиторія нашого задуму значно розширюється і до нього долучається значно більше людей, які є не тільки представниками місцевих пресслужб, а й також громадськості», – розповів він.

Про підтримку цього проєкту також наголосив Голова Правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук та зазначив, що необхідність розв'язання проблем з комунікаціями є дуже важливим завданням для всіх.

bondarchuk
Ігор Бондарчук Фото: СтопКор

Трансляція  брифінгу йшла на сторінці "Стоп корупції" у Facebook.

Також хочемо нагадати, що сьогодні представники ГО «Стоп корупції» спільно з «Укравтодором» провели вебінар, на якому обговорювалось покращення комунікацій між громадськістю та представниками «Укравтодору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини