Найкращі коледжі для вступу у Херсоні після 9 класу

03.05.2021 02:08

Коледжі Херсона після 9 класу (державні) створені для того, щоб молоде покоління мало можливість отримати якісну освіту. Вони мають різні напрямки, кожне з яких має свою специфіку. Перед тим як прийняти рішення, учень повинен добре подумати про те, як він бачить своє майбутнє і яку роль він в ньому грає. Вибір напрямків, з яким хочеться пов'язати своє життя процес не з легких, він дуже відповідальний і серйозний.

Obuchenie
Фото: Facebook

У топ коледжів Херсона входять:

  • Морехідне училище рибної промисловості.

Адреса: м. Херсон, вулиця Грецька, 55, тел.: (0552) 223 85 5. Сайт: Херсонський морський коледж рибної промисловості

  • Херсонське вище професійне комерційне училище.

Адреса: м. Херсон, проспект Адмірала Сенявіна, 26, тел.: (0552) 338 03 5. Сайт: Херсонське вище професійне комерційне училище

  • Морський коледж Херсонської державної морської академії.

Адреса: м. Херсон, проспект Ушакова, 14, тел.: (0552) 223 28 2. Сайт: Морський фаховий коледж ХДМА

Для довідки: Коледж – це навчальний заклад, в якому можна здобути середню або професійно-технічну освіту після 9 класу. У ньому основний акцент навчання ставиться не на відпрацювання практичних навичок, а на більш глибоке вивчення теорії базового та середнього рівня.

Навчання після 9 класу в коледжі відкриває перед учнями широкі перспективи, адже закінчивши його, випускник може продовжити навчання у вузі, або влаштуватися працювати за набутою спеціальністю. Деякі університети мають більш лояльні умови вступу для абітурієнтів, які закінчили їх коледж, і можуть навіть зарахувати автоматом на другий курс.

Тривалість навчання в коледжі може різнитися, але загальна тривалість становить не більше чотирьох років. Система освіти в ньому схожа з вузівським: є начитка лекцій, усні семінари та практичні заняття. Весь період навчання розбитий на семестри, в кінці яких учнів чекає сесія. Після закінчення трирічного навчання в коледжі, випускник має середню спеціальну освіту (базову). А ось для того, щоб отримати диплом середньої професійної освіти, потрібно довчитися ще один рік.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини