Найближчим часом в Україні ліквідують головні управління Держгеокадастру

22.11.2020 16:57

Нещодавно Кабмін прийняв постанову від 16 листопада 2020 №1118 "Питання функціонування територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру", якою постановив "ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру". Про це повідомляє Урядовий портал, передає "AgroTer" з посиланням на "Аgronews.ua".

Derzhgeokadastr
Фото: Facebook

Також, погоджено пропозицію Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства щодо утворення територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, як структурних підрозділів апарату зазначеної Служби.

"Для забезпечення громадян якісними послугами, замість ліквідованих управлінь будуть утворені територіальні органи Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, як структурні підрозділи центрального апарату. Це рішення, паралельно з передачею земель громадам, є кроком до перетворення Держгеокадастру в орган, що надаватиме громадянам якісні сервісні послуги та працюватиме над наповненням кадастру", — повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

Він наголосив, що за попередніми оцінками, виконувати свої функції Держгеокадастр зможе зі штатом менше ніж 4 тис. співробітників, а не 10 тис., як є зараз.

Передача земель у розпорядження ОТГ знімає значну частину навантаження, яка є зараз через розпорядження землями сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

"Щодо співробітників і їхньої подальшої долі — ми будемо розглядати можливість максимального збереження профільних фахівців. У цьому нам доведеться конкурувати з територіальними громадами, які у зв'язку з передачею їм земель за межами населених пунктів, теж шукатимуть відповідних спеціалістів", — резюмував Голова.

Нову структуру Держгеокадастру найближчим часом буле опубліковано на офіційному сайті.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Зеленський звільнив главу Чернігівського району, котрого на початку листопада затримали за хабар.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X