Нагріти державу, віджати бізнес у партнера – схема незаконного збагачення родини Головачів

Колишній очільник податкової міліції Андрій Головач, який лише торік вийшов на волю після угоди зі слідством, зараз почуває себе затишно не лише вдома. Нещодавно ресторатор Олег Шейнкер заявив – Головач забрав у нього бізнес.

Втім, після цього гучного інтерв’ю пан Олег вирішив більше з пресою не говорити. Мова йде про розважальні заклади у спальному районі столиці – «Водка гриль» та «Тесто гриль». У резонансному інтерв’ю Шейнкер розповідає: «Йдеться про період до подій 2014 року. Я був не проти реалізувати бізнес-проект, придумав концепт зі створення ресторану Vodka Grill, запропонував його родині Головачів, і ми створили спільну компанію «Євро Гриль», де у мене було 33% акцій. Інвестиції від Головача склали 550 тисяч доларів. Я витратив два роки на розвиток проекту, але левова частка прибутку йшла на повернення інвестицій Головачу».

Пан Олег заявляє, що втратив прибуток від цих підприємств вже після виходу екс-посадовця на волю. Офіційно партнером Шейнкера був син Андрія Головача – Олександр.

«Вони зареєстрували нову фірму «Євро Гриль ЛТД» (вже без мене) і перевели весь бізнес на неї. Вони прийшли до власника приміщення з вимогою переукласти договір суборенди з новою компанією, де Олександр Головач присвоїв собі мої відсотки. Жодних мирних переговорів у нас не виходило. Я кілька разів зустрічався і з Андрієм, і з Олександром, але вони тільки нарощували загрози», - заявив Олег Шейнкер у своєму інтерв’ю.

Втім, наразі ресторатор від подальших коментарів утримується: «Я вже все сказав в статті, мені додати зараз нема чого, а базікати я не люблю. Я в скрутному становищі через це все. Я залишився без бізнесу і не дуже хочу спілкуватись».

Подробиці скандалу, пов’язаного з родиною Головачів – у новому сюжеті «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини