Нагорода знайшла героя: під Дніпровською міськрадою з’явився «пам’ятний знак винахіднику невидимих котлів» Мішалову

16.10.2019 12:00

Сенсаційне повідомлення з Дніпра: у місті створено унікальний «невидимий» нагрівальний котел! А місцеві активісти навіть встановили символічний «пам'ятний знак» на честь винахідника цього ноу-хау – В'ячеслава Мішалова. Та чи варто чекати у справі примарних котелень на реальне, а не символічне покарання корупціонерів? З’ясовував Кирил Вольний.

Реакція місцевих на встановлення такого «пам'ятника корупції» була схвальною. Він залишився біля входу в міськраду в нагадування правоохоронцям та чинній владі про пильну увагу громадськості до цієї теми. А за ініціативи активістів планують створити спеціальну антикорупційну комісію, щоб розслідувати оприлюднені факти.

Ще 3 роки тому мали бути побудовані опалювальні котли

«Гроші виділені – котелень немає. Можливо, завтра їх В’ячеслав Дмитрович встановить – чудово, отже, ми свою роботу виконаємо. А якщо він не встановить те, що він повинен – тоді знову ж таки не ми, а суд, якщо знайде склад злочину, вирішуватиме», – коментує координатор Дніпровського осередку ГО «Стоп корупції» Артем Мірошниченко.

Зауважимо, історія з котельнями – лише одна з багатьох схем, які працювали й продовжують працювати в місті.

«СтопКор» готує нове розслідування щодо зібраних журналістами у Дніпрі фактів. Подробиці дивіться вже у наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини