«Надаю послуги супроводу для кандидата». Або як чиновник міськради Ужгорода Бабидорич агітує за Андріїва

Будь-яка забаганка за ваші гроші. В Ужгороді директор департаменту міського господарства міськради Володимир Бабидорич бере участь в агітзаходах на користь кандидата у ВР Андрія Андріїва. Послуги супроводу та надання інформації чиновник виконує у нібито вільний від роботи час. Про такий собі підробіток посадовця стало відомо журналістам «СтопКору».

Чиновник міськради Ужгорода Володимир Бабидорич

«Ми поставили Бабидоричу чітке запитання щодо його присутності на зустрічах кандидата Андріїва із місцевими жителями. Чиновник зазначив, що відвідує ці заходи у позаробочий час та перебуває на місці з Андріївим не як із кандидатом, а діючим депутатом обласної ради. За його словами, його завдання як посадовця міськради полягає у відповідях на запитання місцевих щодо діяльності Андріїва.

Він ходить на подібні заходи не лише з Андріївим, а й іншими депутатами. Тож не вбачає порушень. Проте, коли ми задали йому запитання :"Хто прибирає місто?", він почав нервувати та говорити: "Надсилайте офіційний запит, всі відповіді ми надішлемо в письмовій формі, вся інформація є на офіційному сайті і взагалі, чому ви змінюєте тему», – передає з місця подій правозахисник «СтопКору» Роман Литвин.

Бабидорич агітує за Андріїва

Зазначимо, що за словами жителів Ужгорода, Бабидорич регулярно бере учать в агітзаходах Андрія Андріїва. Так під час зустрічей із виборцями чиновник розповідає, що кандидат зробив для громади і розвитку міста. Хоча Бабидорич представляє міську раду, а Андріїв - дерутат Закарпатської облради.

«Отже, усе що робиться у місті є обов‘язками і здобутками міськради, а не кандидата Андріїва», – додає правозахисник.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Раніше ми писали: «Мер Ужгорода Андріїв “відморозився” від журналістів? Ігнорує дзвінки, уникає зустрічей (ВІДЕО)».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини