«Надам Зеленському ексклюзивні документи», – Олександр Порхун запропонував п’ять кроків для закриття каналу «112 Україна»

Герой України ветеран АТО Олександр Порхун готовий надати президенту документи, що допоможуть дуже швидко закрити телеканал «112 Україна». Таку заяву він зробив у своєму блозі.

За словами Порхуна, канал Медведчука незаконно займає будівлю на Дегтярівській 21. Поверхи, які нині належать каналу, були незаконно продані закуповникам.

«Компанія «Офіс Лайн» багато років тому заклала приміщення в іпотеку у VAB Банку. Наприкінці 2013-го банк вирішив продати іпотеку факторинговій компанії. Після того, як 2014 року VAB Банк визнали неплатоспроможним, виявилось, що продаж був фіктивним. Факторингова компанія «Каліпсо Фінанс» не сплатила жодної «живої» гривні за іпотеку, а розрахувався із банком сміттєвими цінними паперами. Тобто, актив банально вивели з банку», – пише Порхун.

Активіст додає, що Фонд гарантування вкладів намагався оскаржити шахрайські дії банку та відібрати приміщення, але так і не завершили справу. Також пан Порхун зазначив, що нині в Окружному адміністративному суді Києва та Господарському Київському суді розглядаються справи щодо оскарження власниками дій Мін’юсту, яке незаконно відібрало у них будівлю, а також щодо протиправних дій реєстратора.

Олександр Порхун пише, що на суддів здійснюється дуже сильний тиск з боку людей Медведчука.

Ветеран пропонує владі п’ять кроків, завдяки яким можна ефективно нейтралізувати канал «112 Україна». Він звертається до лідерів різних політичних сил, до президента Зеленського, генпрокурора Луценка, а також наголошує, що готовий зустрітися та надати доказові документи у будь-який час.

Читайте також: "Під Офісом президента Зеленського протест: хочуть відставки одного з керівників ДФС Дніпропетровщини Пенькова".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини