Над Кримом з’явився 20-метровий прапор України (фото)

05.12.2020 15:43

Волонтери з Краматорська, Києва, Херсонської та Запорізької областей запустили в напрямку Криму прапор України розміром 20 на 6 м. Про це повідомляє "Крити. Реалія", передає "112.ua".

Prapor Ukrainy
Фото: RFL/RL

Акція приурочена до Дня Збройних сил України, який ми відзначатимемо 6 грудня. Волонтери прибули на КПВВ "Чонгар" на адмінкордоні Криму з Херсонською областю вдень у п'ятницю.

За їхніми словами, прапор України пошила мешканка Краматорська Оксана Муравльова. Відзначається, що учасники акції таким чином вони хотіли підтримати жителів анексованого Криму.

Разом із прапором на півострів надіслали 10 тис. листівок із написами: "З Днем Збройних сил України!", "Україна – єдина!","Україна – там, де ми!".

Lysty
Фото: RFL/RL

Нагадаємо, Росія анексувала Крим у 2014 році. 16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя проведено невизнаний більшістю країн світу "референдум" про статус півострова, за результатами якого Росія анексувала Крим. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результатів "референдуму", проте сама Росія називає це "відновленням історичної справедливості".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Сущенка обрали першим заступником голови Черкаської облради.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X