Нацбанк виключив з держреєстру фінустанов дев’ять компаній

08.05.2021 20:18

Національний банк України виключив з Державного реєстру фінансових установ чотири страхові компанії та ще п’ять установ на підставі власних заяв. Про це повідомляється на сайті НБУ, передає "Економічна правда".

NBU
Нацбанк України Фото: propertinterest.com

На засіданні 30 квітня 2021 року Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг виключив з реєстру чотири страхові компанії: АТ "СК "ВАРТА", ПРАТ "СК "ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ", ПРАТ "СК "СТАР-ПОЛІС", ПРАТ "СК "ІНДУСТРІАЛЬНА".

Також повідомляється, що причиною виключення стала відсутність ліцензій. Їх ліцензії були анульовані в березні–квітні 2021 року в добровільному порядку.

"ПРАТ "СК "ДОВІРА ТА ГАРАНТІЯ", ПРАТ "СК "СТАР-ПОЛІС, ПРАТ "СК "ІНДУСТРІАЛЬНА" не мали невиконаних (прострочених) зобов’язань перед страхувальниками, водночас АТ "СК "ВАРТА" не подало до Національного банку звітність за І квартал 2021 року",– вказується у повідомленні.

Після виключення з Реєстру вищезгадані компанії остаточно втратили статус фінансової установи.

Зазначається, що п’ять фінансових установ – ПТ "ЛОМБАРД ЧЕПІЛЬ І КОМПАНІЯ" , ТОВ "ОЛКОМ-ЛІЗИНГ", КС "Копілочка", КС "Співдружність" та КС "Народний кредит" виключені з Реєстру за власними заявами.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Вітренко озвучив умови подешевшання газу для населення.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини