“Начебто я прийняв якісь економічно необґрунтовані рішення” – Роман Насіров заявив, що не знає у чому суть його справи

Відновлений на посаді голови ДФС Роман Насіров у коментарі журналісту “Стоп Корупції” Наталі Мальцевій повідомив, що на його думку, справа проти нього була сфабрикована, оскільки там “немає складу злочину”.

“Справа, яку проти мене розпочало НАБУ є політизованою, заангажованою та замовною. Зараз її передали до Шевченківського суду, який її розглядає, тож ми досі знаходимось на стадії оголошення обвинувального акту, незрозуміло, чому так довго. Вже багато разів я і мої захисники подавали клопотання і про розумні строки, і просто про якийсь зрозумілий розгляд справи, але вона рухається повільно. І вона там застрягла, але я вам можу сказати, в тій справі, у тих публічних документах, які є, нема ані складу злочину, ні навіть події злочину” – сказав він.

Крім того, Роман Насіров зазначив, що у НАБУ немає реальних фактів, які б доводили його провину.

“Нема того, що можна підв’язати під Кримінальний кодекс і сказати: це – злочин. У мене часто запитують: а правда, що якісь гроші були вкрадені, щось інше? А що, ви дійсно про це чули? В обвинувальному акті все, що написано – що начебто я прийняв якісь економічно необґрунтовані рішення. І це каже якийсь там детектив” – повідомив він.

Нагадаємо, за версією слідства, Роман Насіров протягом 2015-2016 років, діючи в інтересах народного депутата України Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку ухвалювати безпідставні рішення про розстрочення податкового боргу ТОВ "Хас", ТОВ "Карпатнадраінвест", і ТОВ "Надра Геоцентр".

У САП відзначили, що ці рішення були ухвалені ним з порушенням визначеної законом процедури, а саме за відсутності належного обґрунтування і законних підстав, що спричинило державі підтверджений висновком експерта збиток близько 2 млрд. гривень – інформує “РБК-Україна”.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини